X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

سه شنبه بازار

علائم خیانت


هر پدیده ای علائم خاص خودش را دارد، مثل بیماری های جسمی و روحی، مشکلات و بحران ها، بلایای طبیعی و ...


اگر ما از علائم آگاه نیستیم و آنها را نمی شناسیم تقصیر پدیده نیست. باید علم و آگاهی خودمان را بالا ببریم تا از عوارضش در امان باشیم.


خیلی پیش می آید که در روابط خود از دختر یا پسر مورد نظر به اصطلاح پا می خوریم، غمگین و افسرده می شویم و خود را قربانی جنایات طرف مقابل می بینیم مخصوصا اگر پای رقیب عشقی در میان باشد.


در بررسی هایی که روی خودم و اطرافیانم انجام دادم متوجه موضوع جالبی شدم. بله پدیده ی پا خوردن و خیانت هم مثل باقی پدیده ها قابل پیش بینی و تشخیص است.


تا حالا از خودتان پرسیدید که چرا فلانی همیشه انتخاب درست را انجام می دهد و هیچوقت پا نمی خورد؟


تنها دلیلش اینست که این افراد به طور ذاتی یا اکتسابی موفق به تشخیص علائم خیانت و شناسایی خائن ها شده اند.


اگر دختر یا پسر مورد علاقه تان برایتان وقت نمی گذارد به این دلیل نیست که دل گنده است یا شما را امتحان می کند یا هر حدس دیگری که زده اید. او هم آدم است و اگر به توجه و محبت شما پاسخ نمی گوید بدانید نیازی به دریافت آن از طرف شما نداشته است چراکه نیاز او توسط محبوبش برطرف شده است.


آدم هایی که در برخورد با شما علائمی نظیر پنهان کاری، مبهم حرف زدن، دیر جواب دادن به پیامک و نظیر آن یا بی جواب گذاشتن آن، دیر به دیر خبر گرفتن، بدقولی و ماست مالی کردن آن، عدم پایین آوردن سطح غرور ، عدم انعطاف پذیری در مقابل رفتار شما، عصبانیت در مقابل خواسته های شما، این که حس کنید اهمیتی برایشان ندارید و علائمی از این دست دارند، مطمئن باشید که جایگاه مورد نظرتان را پیش آنها ندارید.


روابط خود را ممکن است به دو صورت شروع کنید:


1. شخصی از شما خوشش بیاید و پا پیش بگذارد.

2. شما از شخصی خوشتان بیاید و پا پیش بگذارید.


پس از طی اولین مرحله ممکن است موارد زیر پیش آید:


1. پس از قبول درخواست او علائم نام برده را در وی شناسایی کنید.

+ اگر علائم دیده شد بدانید که این آدم پیشه ای این چنینی دارد و از سر کار گذاشتن چند نفر در آنِ واحد لذت می برد.


2. الف. به درخواست شما تن نمی دهد.

+ که در این صورت تکلیف شما مشخص است.


2. ب. فورا به درخواست شما جواب مثبت می دهد.

+ اما علائم بالا در او ظهور می کند که این نشان دهنده ی همان انسانی است که از درگیر کردن چند نفر لذت می برد.


2. ج. با تردید و دودلی جواب مثبت داده و به آهستگی مسیر را ادامه می دهد.

+ اگر علائم در این دسته مشاهده شد به شما تسلیت می گوییم چون کم کم در باتلاق او فرو می روید. هیچ دلیل محکمی پیدا نمی کنید که موضوع را به او و خودتان اثبات کنید و تا تباهی خود درگیر وی خواهید شد.


نکته 1: علائم نام برده تنها در صورتی قابل استناد است که تقریبا همیشگی و بیش از یک نوع آن تکرار شود در غیر این صورت برای هر رابطه ای ممکن است پیش آید.


نکته 2: مقاله ی بالا در مورد خیانت نوشته شده و ممکن است شامل حال رابطه ی شما نشود که در این صورت به بخت خوش شما حسادت می ورزیم و آرزوی تداوم و شادی برای رابطه تان داریم.


نکته 3: متن بالا فقط در جهت کمک به آن دسته است که عقلانی فکر می کنند و خود را دوست دارند اگر شما چنین فردی نیستید اقدامات بعدی منوط به تصمیم شخصی خودتان است (خود را گول زده و به تحقیر خود ادامه دهید).


نکته آخر: افراد بند 2. ج. بدترین ضربه ها را وارد می کنند اما مقصر نیستند چون خود از درد عدم قاطعیت و جرات رنج می برند. این دسته قابل ترحمند و با بازی با دیگری زندگی خود را هم به بازی گرفته اند. این افراد را اذیت نکنید فقط رهایشان کنید و خود را نجات دهید. بالاخره شخصی در زندگی آنها پیدا خواهد شد که نسبت به او دودل نباشند.
فیلم هفته: زن ها فرشته اند
تاریخ ارسال: جمعه 13 بهمن‌ماه سال 1391 ساعت 01:36 ب.ظ | نویسنده: مریم | چاپ مطلب 4 نظر